Apylinkės viršininkas už 175 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

16,490.00 

Penktadienį užbaigiame su su dar vienu draugužiu mūsų rankose, tad nekantraudami jums pristatome apylinkės viršininką, paprasčiau žinomą kaip  Toyota Avensis. Stipruolis gimęs ir augęs čia, Lietuvoje, susukti čia spėjo 72 tūkstančius kilometrų, o ir pasiduoti tikrai neketina. Tad viršininkas, atvira širdimi laukia naujų šeimininkų ir krūvos įspūdingų kelionių.

Po variklio gaubtu smarkuolis slepia 1,8 litro benzininį variklį, o jam į pagalbą kimba 147 pašėlusių arklių banda. Kartu į komandą jungiasi automatinė pavarų dėžė bei priekinių varomųjų ratų sistema, tad kelionės bus ne tik smagios, bet ir labai ekonomiškos.

Pravėrus šio žvėrelio dureles, mus pasitinka praktiškas ir patogus, medžiaginis salonas, taip pat jaukumu bet kurio metų laiku besirūpinanti klimato kontrolės bei audio sistema. Taip pat, kol keleiviai mėgausis komfortiška kelione, vairuotojui į pagalbą kibs saugumo ir pagalbos vairuojant asistentai, kurie pasiekiami keletos mygtukų paspaudimu arba žaibiškai reaguoja vos to prireikus.

Taigi, ponas viršininkas nekantrauja susipažinti!

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Toyota

Modelis

Avensis

Pagaminimo metai

2016

Šalis

Lietuva

Variklis

1798 cm³, 147 AG (108kW)

Kuro tipas

Benzinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

72 000