Aristokratiškas ponulis už 475 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

40,990.00 

Nors antradieninis oras nekelia šypsenos ir už lango kiek darganota, į mūsų laikinų namų duris pasibeldė dar vienas atvykėlis – Land Rover Range Rover. Stipruolis atkeliavo iš Čekijos, dabar savo kelionę tęsia Lietuvoje. Ponulis pasipūtėlis, pačiame jėgų žydėjime, savo sveikata visiškai nesiskundžia kasmetinių atostogų dėka, o ir nubėgti spėjo kiek daugiau nei 180 tūkstančių kilometrų. Tad aprodyti gražiausias ne tik Lietuvos, bet ir užsienio vieteles, jums pažada parodyti.

Po variklio gaubtu šis išdidus ponas slepia trijų litrų dyzelinę širdį, o jai į pagalbą kimba 258 patrakėliai arkliai. Kartu į šią šaunią komandą jungiasi automatinė pavarų dėžė bei keturių varomųjų ratų sistema. Tad kelionės ne tik mieste, bet ir užmiestyje bus smagios ir be netikėtumų.

Pravėrus aristokrato dureles, mus pasitinka išskirtinio dizaino salonas, elektra valdomos, šildomos ir ventiliuojamos, bei masažuojamos sėdynės, taip pat šildomas ne tik galinis bet ir priekinis stiklas, kuris pagelbės paspaudus šaltukui. Taip pat prie jaukios atmosferos kūrimo prisidės keturių zonų klimato kontrolė bei sklandi audio sistema, ne tik žinioms, bet ir mėgstamiausiai muzikai. Nors ir pačioje ilgiausioje kelionėje, keleiviai galės mėgautis itin komfortiška kelione,o vairuotojui į pagalbą kibs pagalbos vairuojant bei saugumo asistentai. Aristokratas pasikaustęs, tad kviečia plačiau susipažinti kiekvieną panorėjusį.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Land Rover

Modelis

Range Rover

Pagaminimo metai

2014

Šalis

Čekija

Variklis

2993 cm³, 258 AG (190kW)

Kuro tipas

Dyzelinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

182 000