Arktinis pingvinas už 243 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

22,990.00 

Savaitei įsibėgėjus, pristatome jums dar vieną vikruolį – Volvo V60 Cross Country. Stipruolis gimęs ir augęs Lietuvoje, o per kiek daugiau nei trejetą gyvenimo metų nukeliavo 77 tūkstančius kilometrų. Tad visiškai nesiskundžiantis savo sveikata vikruolis, nekantriai ieško naujų namų ir pasiruošęs naujiems iššūkiams.

Po variklio gaubtu mūsų pingviniukas slepia dviejų litrų benzininį variklį, kuriam į pagalbą visada pasiruošę kibti 245 laukinių eržilų gauja. Kartu į šią šaunią komandą jungiasi automatinė pavarų dėžė bei keturių varomųjų ratų sistema. Tad net ir didžiausios pūgos pingvinukui tikrai nebaisios.

Pravėrus šaltojo bičiulio dureles, mus pasitinka juodas, odinis salonas su šildomomis sėdynėmis, taip pat prie puikios ir komfortiškos kelionės jungiasi puiki audio bei klimato kontrolės sistema, tad kol keleiviai mėgausis kelionės teikiamais malonumais, vairuotojas taip pat neliks nuskriaustas. Jam į pagalbą kibs saugumo ir pagalbos vairuojant asistentai, kurie atpažins kelio ženklus, praneš, jei nukrypsite iš važiuojamosios juostos, padės susiorientuoti nepažįstamame mieste bei akimirksniu sušildys rankas. Žinoma, ilgesnėse kelionėse nereikės sukti galvos dėl daiktų kiekio, nes čia gelbės talpi bagažinė, o ir daugiau pingvinukas pažada papasakoti apie save, kiekvienam susidomėjusiam.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Volvo

Modelis

V60 Crosscountry

Pagaminimo metai

2017

Šalis

Lietuva

Variklis

1969 cm³, 245 AG (180kW)

Kuro tipas

Benzinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

77 000