Arogantiškas stileiva už 327 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

30,990.00 

Dažniausiai žmonės šiek tiek keikia pirmadienį, dėl užsilikusių praeitos savaitės darbų ar vis dar užplūdusio savaitgalinio tingulio. Tad mėgindami kartu su jumis įsivažiuoti į naujos savaitės darbus, pristatome jums dar vieną smaguolį į mūsų komandą. Šį kartą savo rankose turime BMW 330I, besislepiantį po arogantiško stileivos vardu.

Smarkuolis atkeliavo iš Amerikos su nestipriais kovos randais, tačiau gerose rankose pabuvojęs ir grįžęs į pirminę sveikatos būklę, pasiruošęs tolimesniems nuotykiams.

Po variklio gaubtu stileiva slepia dviejų litrų benzininę širdį, o jai įveikti tiek mažus tiek didelius atstumus padeda 258-ių pašėlusių laukinių arklių banda. Kartu į komandą jungiasi galiniai varomieji ratai bei automatinė pavarų dėžė. Tad kelionės bus ne tik smagios, bet ir labai komfortiškos.

Pravėrus gražuolio dureles, mus pasitinka juodas, odinis, elektra valdomas salonas, puikią atmosferą užtikrinanti aukštos kokybės audio sistema, taip pat jaukumu besirūpinanti klimato kontrolės sistema. Kol keleiviai mėgausis itin komfortiška kelione, vairuotojui į pagalbą kibs saugumo ir pagalbos vairuojant asistentai, o prie jų prisidės galinio vaizdo kamera parkuojantis, bei pėščiųjų atpažinimo sistema, gelbsianti kelyje.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

BMW

Modelis

330I

Pagaminimo metai

2020

Šalis

Amerika

Variklis

1998 cm³, 258 AG (190kW)

Pavarų dėžė

Automatinė

Kuro tipas

Benzinas

Rida

4100