Betmenas už 720 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

67,990.00 

Antradienio popietę, darbams kiek įsibėgėjus ir pirmadienio miegus išblaškius kiek pasirodžius saulei, pristatome jums dar vieną mūsų puikios šeimos narį – juodą it nakties šešėlis vos apšviestame skersgatvyje, ponulį Betmeną, kitaip žinomą kaip Tesla Model X. Smarkuolis atkeliavo iš Olandijos, kovos randų neturėjo, nuskrieti spėjo beveik 23 tūkstančius kilometrų, o dabar yra pasiruošęs toliau kibti į smagias keliones.

Po variklio gaubtu, jei taip būtų galima pavadinti, draugužis Betmenas slepia elektrinį variklį, tad degalines galėsime pamiršti, o ir motulė gamta už švaresnį orą tikrai padėkos. Kartu į šaunią komandą jungiasi ir visų varančiųjų ratų sistema, tad ir kiek prastesni gamtos keliukai nebus didelė problema.

Pravėrus dar ne visai įprastas dureles, mus pasitinka pusiau odinis salonas, su elektra valdomomis priekinėmis sėdynėmis, taip pat penkios gana patogios sėdimos vietos gale, prie visapusiško komforto prisidėti skuba ir klimato kontrolės bei audio sistemos. Tad kol keleiviai mėgausis patogia ir tylia kelione, vairuotojui į pagalbą kibs saugumo ir pagalbos vairuojant asistentai, kurių čia begalė: pradedant paprasčiausiais, kaip multifunkcinis vairas, baigiant juostos palaikymo, kelio ženklų atpažinimo sistemomis, berakte sistema ir begale kitų funkcijų, apie kurias smarkuolis papasakos kiekvienam susidomėjusiam.

Taigi, ištroškęs nuotykių smarkuolis nekantriai laukia savo naujų šeimininkų.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Tesla

Modelis

Model X

Pagaminimo metai

2017

Šalis

Olandija

Variklis

333 AG (245kW)

Kuro tipas

Elektra

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

23 000