Bosas už 247 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

21,990.00 

Pirmadienis tikrai galingas. Nors vis dar  vyrauja karantininės nuotaikos, tačiau prieš mūsų akis tikrų tikriausias bosas! Stipruolis gimęs ir augęs Kanadoje, bet kovos randai buvo kruopščiai išgydyti, o maratonuose spėjo įveikti kone kiek daugiau nei pusantro šimto tūkstančių kilometrų. Kadangi visomis SPA procedūromis mėgaujasi laiku, su sveikata bėdų neturi ir nesiruošia turėti.

Po variklio gaubtu ponulis slepia net puspenkto litro benzininį variklį, o jam į pagalbą kimba visa 555 stipriausių eržilų banda. Kartu su automatine pavarų dėže ir keturių varančiųjų ratų sistema bosas pažada ypatingą saugumą ir komfortiškas keliones.

Pravėrus smaguolio dureles, mus pasitinka akį traukiantis, ryškus, odinis salonas su šildomų sėdynių funkcija, taip pat į darbą kimba trijų zonų klimato kontrolės sistema, o kad kelionė neprailgtų – puiki audio sistema pažada mieliausias simfonijas jūsų ausims. Žinoma, vairuotojui į pagalbą kimba saugumo bei pagalbos vairuojant asistentai, keleiviai galės mėgautis besikeičiančia panorama pakėlę galvas, parkavimosi sistema užtikrins, kad netektų dūsauti siaurose aikštelėse, o aklosios zonos stebėjimo sistema padės saugiai manevruoti net ir didžiausiose spūstyse.

Bosas ypatingai pasikaustęs, tad pažada artimiau susipažinti su kiekvienu susidomėjusiu.

Category:

Papildoma informacija

Markė

BMW

Modelis

X5 M

Pagaminimo metai

2011

Šalis

Kanada

Variklis

4395 cm³, 555 AG (408kW)

Kuro tipas

Benzinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

163 000