Civilis liūtas už 280 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

26,490.00 

Pirmadienį užbaigiame su dar vienu gaujos karaliumi – Peugeot 508. Stipruolis gimęs ne džiunglėse, o mūsų mylimoje Lietuvoje, nukeliauti spėjo 53 tūkstančius kilometrų, o reguliarių spa centrų ir besirūpinančių specialistų dėka nuvažiuos dar mažiausiai penkis kartus tiek. Tad nenuorama labai nori susipažinti.

Po variklio gaubtu smarkuolis slepia dviejų litrų dyzelinį variklį, o jam į pagalbą kimba pašėlę 163 arkliai. Kartu į šią šaunią komandą jungiasi automatinė pavarų dėžė bei priekinių varomųjų ratų sistema, tad kelionės nusimato labai komfortiškos.

Pravėrus liūto karaliaus dureles, mus pasitinka prabangiai atrodantis, juodas, odinis salonas, su elektra valdomų ir šildomų sėdynių funkcija. Taip pat puiki audio ir klimato kontrolės sistema, kuri pasiruošusi rūpintis puikia atmosfera, o vairuotojui į pagalbą kibs krūva darbščiųjų saugumo ir pagalbos vairuojant asistentų, tokių kaip traukos kontrolės, atstumo bei juostos palaikymo sistemos, susidūrimo prevencijos sistema, galinio vaizdo kamera – parkuojantis, autopilotas – ilgiausiose kelionėse.

Tad liūtas pasiruošęs užkariauti naujojo šeimininko širdį.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Peugeot

Modelis

508

Pagaminimo metai

2019

Šalis

Lietuva

Variklis

1997 cm³, 163 AG (120kW)

Kuro tipas

Dyzelinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

53 000