Greita Snaigė už 148 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

13,990.00 

Dar vienas penktadieninis smarkuolis – mažylė snaigutė. Gimusi Italijoje, atkeliavusi į Lietuvą. vos apsiuosčiusi kelius, tačiau ieško naujo šeimininko ir didelės krūvos nuotykių. Prabėgti spėjo beveik 12 tūkstančių kilometrų, o ir kovos randais skųstis negali, nes batukus iškėlė tiesiai iš salono.

Po variklio gaubtu snaigutė slepia vieno litro varikliuką, o kartu jam į pagalbą kimba gauja pašėlusių ponių, kurių net 95. Į šaunnią komandą jungiasi mechaninė pavarų dėžė, bei priekinių varomųjų ratų sistema. Tad su trupučiu jūsų pagalbos smarkuolės laukia šaunios kelionės ir dar šaunesni nuotykiai.

Pravėrus snaigutės dureles, mus pasitinka tamsus ir komfortiškas salonas, dviejų zonų klimato kontrolės sistema, taip pat, kad kelionėse nebūtų liūdna, mėgstamiausia muzika pasirūpins puiki audio sistema. Galbūt mažylė ir atrodo labai smulkutė, tačiau talpumu gali pasigirti. Tad ir kiek ilgesnės kelionės bus gana patogios. O kol keleiviai mėgausis kelione ir besikeičiančiu kraštovaizdžiu, įgulos kapitonui į pagalbą kibs saugumo ir pagalbos vairuojant asistentai, kurie išliks budrūs bet kada, to prireikus.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Volkswagen

Modelis

Polo

Pagaminimo metai

2019

Šalis

Italija

Variklis

999 cm³, 95 AG (70kW)

Pavarų dėžė

Mechaninė

Kuro tipas

Benzinas

Rida

11 500