Herojus už 251 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

24,990.00 

Tikriausiai ne vienam, nors kiek prijaučiančiam automobiliams, sukyla šiurpuliukai stebint greitai skriejančius automobilius. Tad tikriausiai ne vienas yra matęs filmą „Transporteris“. Tad ir šiandien pristatome jums dar vieną mūsų draugužį – tikrą herojų , paprasčiau žinomą kaip Audi S7.

Vikruolis gimęs ir augęs Lietuvoje, o per kiek daugiau nei penketą gyvenimo metų nuskriejo kiek daugiau nei pusantro tūkstančio kilometrų. Tačiau besimėgavimas Spa procedūromis laiku, šiai dienai šaunuoliui leidžia puikuotis savo sveikata bei laukti dar begalės netikėtų kelionių.

Po variklio gaubtu šis supermenas slepia net keturių litrų benzininį variklį, o jam į pagalbą kimba visa kaimenė rinktinių mustangų, kurių net 420. Kartu į šią super komandą jungiasi automatinė pavarų dėžė bei keturių varomųjų rankų sistema. Tad su didžiausia šypsena veide – smagias keliones pažadame.

Pravėrus šio mūsų naujojo herojaus dureles, mus pasitinka šviesus, odinis, elektra valdomas salonas, su šildomomis priekinėmis sėdynėmis, puikia atmosfera rūpinasi aukštos kokybės audio sistema, bei trijų zonų klimato kontrolės sistema. Kol keleiviai mėgausis komfortiška kelione, vairo kapitonui šiuos visus arkliukus suvaldyti padės saugumo ir pagalbos vairuojant specialistai, kurie pasirūpins saugiais manevrais, patogiais pokalbiais esant reikiamybei, taip pat pasirūpins lengvu vaikų kėdučiu tvirtinimu ir kitomis kasdienėmis problemomis, su kuriomis susiduriame vairuojant.

Žinoma, mūsų herojus labai pasikaustęs, tad plačiau susipažinti kviečia kiekvieną susidomėjusį.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Audi

Modelis

S7

Pagaminimo metai

2013

Šalis

Amerika

Variklis

3993 cm³, 420 AG (309kW)

Kuro tipas

Benzinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

155 000