Įmantrus banditas už 169 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

15,990.00 

Orams už lango keičiantis dažniau, nei rodyklei pasisukus valandai į priekį, o penktadienio darbams po truputį traukiantis į pabaigą, mūsų laikinoje globoje atsidūrė dar vienas smarkuolis, kuris nekantrauja iškeliauti į naujus namus.

Stipruolis gimęs ir augęs Lietuvoje, kovose niekada nedalyvavo, yra labai mylimas ir prižiūrimas, o ir nukeliauti spėjo beveik 69 tūkstančius kilometrų. Tad kupinomis smalsumo akimis naujasis mūsų draugas skuba susipažinti.

Po variklio gaubtu smarkuolis slepia pusantro litro benzininį variklį, o jam į pagalbą kimba 165 arkliai. Kartu į šią šaunią komandą jungiasi priekinių varomųjų ratų sistema bei automatinė pavarų dėžė, tad liūdna tikrai nebus, o ir dėl kuro sąnaudų nerimauti neverta.

Pravėrus šaunuolio dureles, mus pasitinka pusiau odinis ir labai patogus salonas, prie puikios atmosferos ir patogumo prisijungia ir šaunios klimato kontrolės bei audio sistemos, taip pat talpi bagažinė visiems jūsų daiktams ir įvairiausi saugumo bei pagalbos vairuojant asistentai, kurie visada pasiruošę kibti į darbus.

Category:

Papildoma informacija

Markė

Opel

Modelis

Insignia

Pagaminimo metai

2017

Šalis

Lietuva

Variklis

1490 cm³, 165 AG (121kW)

Kuro tipas

Benzinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

69 000