Juodasis erelis už 466 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

43,990.00 

Antradienio saulėtą rytą pradedame su dar vienu draugužiu mūsų laikinuose globos namuose. Tai juodasis erelis, paprasčiau žinomas kaip Mercedes-Benz GLE 350 Coupe. Stipruolis gimęs ir augęs čia, Lietuvoje, o per kelerius metus nukeliavo ne tiek ir daug – 91 tūkstantį kilometrų. Tad pasikaustęs ir savo sveikata nesiskundžiantis fainuolis nekantriai laukia naujų namų.

Po variklio gaubtu stipruolis slepia trijų litrų dyzelinį variklį, kuriam į pagalbą kimba didžiausia kaimenė arklių, kurių net 258. Taip pat į šią galingą komandą jungiasi automatinė pavarų dėžė bei keturių varomųjų ratų sistema. Tad smagios ir komfortiškos kelionės – tikrai numatytos.

Pravėrus dureles, mus pasitinka šviesus, odinis salonas, su šildomomis priekinėmis sėdynėmis, šauni audio bei klimato kontrolės sistema, gana talpi bagažinė visiems jūsų daiktams. Žinoma, vairuotojui į pagalbą kibs saugumo ir pagalbos vairuojant asistentai, pagrindines funkcijas bus galima rasti patogiai įmontuotas multifunkciniame vaire arba lengvai pasiekti panelėje. Žinoma, erelis nuo savęs pažada padėti patogiai prisiparkuoti, atpažinti eisme dalyvaujančius pėsčiuosius, pranešti apie netinkamą slėgį padangose, saugiai atlikti lenkimo manevrą, lengvai prisegti vaikų kėdutes bei pasiūlyti „Apple car play“ ir „Android auto“ funkcijas.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Mercedes-Benz

Modelis

GLE Coupe 350

Pagaminimo metai

2017

Šalis

Lietuva

Variklis

2987 cm³, 258 AG (190kW)

Kuro tipas

Dyzelinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

91 000