Karaliaus patarėjas už 231 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

19,990.00 

Nors už lango orai krečia pokštus ir įpusėjus balandžiui vis dar sulaukiame baltos žiemos už lango, tačiau norime pristatyti naują mūsų šeimos draugą – didį poną, karaliaus patarėją, paprasčiau žinomą kaip Mercedes-Benz CLS 350. Nors ponulis šiek tiek patirties turi ir nukeliauti spėjo kiek daugiau nei 130 tūkstančių kilometrų, tačiau pasiduoti tikrai neketina. Specializuotų SPA centrų dėka, stipruolis savo sveikata tikrai nesiskundžia ir gražiausias Vilniaus panoramas pažada parodyti.

Po variklio gaubtu ponulis slepia pusketvirto litro benzininį variklį, o jam į pagalbą kimba 307 lenktyniniai eržilai. Kartu į šią šaunią komandą jungiasi automatinė pavarų dėžė bei galinių varomųjų ratų sistema. Tad kelionės bus ne tik smagios, bet ir labai komfortiškos.

Pravėrę aristokrato dureres, mus pasitinka šviesus, odinis salonas, su elektra valdomomis ir šildomomis sėdynėmis, taip pat puiki audio sistema su įvairiausiomis jungtimis, taip pat prie puikios atmosferos prisideda puiki klimato kontrolės sistema, o saulės spinduliukai palepins pro stoglangį. Kol keleiviai mėgausis ypatingai patogia kelione, vairuotojui į pagalbą kibs saugumo ir pagalbos vairuojant asistentai, kurie visada pasiruošę kibti į darbus.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Mercedes-Benz

Modelis

CLS 350

Pagaminimo metai

2012

Šalis

Vokietija

Variklis

3498 cm³, 307 AG (226kW)

Kuro tipas

Benzinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

132 000