Mažylis burundukas už 105 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

9,100.00 

Pirmadienio popietę pradedame su dar vienu draugužiu mūsų puikioje šeimoje – mažyliu burunduku, kitaip visiems žinomu kaip BMW X1. Smaguolis gimęs Amerikoje, augęs čia, Lietuvoje, o per savo gyvenimo metus nukeliavo 72 tūkstančius kilometrų, tad palyginus patirties turi nedaug, tačiau gražiausias panoramas mieste parodyti pažada.

Po variklio gaubtu mažylis slepia miestietiškam gyvenimo ritmui pritaikytą, ekonomišką 2 litrų benzininį variklį, o jam į pagalbą kimba visi 245 stipriausi kumeliukai. Kartu į pagalbą kimba automatinė pavarų dėžė ir keturių varomųjų ratų sistema. Tad kelionės ir kiek prastesniais užmiesčio keliukais, nebus didelė problema.

Pravėrus burunduko dureles, mus pasitinka gana praktiškas ir patogus salonas, multifunkcinis vairas su pagrindinėmis funkcijomis, smagi audio sistema su keleta jungčių ne tik žinioms bet ir gerai nuotaikai palaikyti, pagrindinės saugumo ir pagalbos sistemos, bei šildomos priekinės sėdynės, kurios vėsiais orais tikrai pradžiugins. Ilgose kelionėse gelbstės autopilotas, o nepariedėti įkalnėje – įkalnės stabdymo asistentas.

Tiesa, mažylis turi keletą kovos randų, apie kurios pažada papasakoti.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

BMW

Modelis

X1

Pagaminimo metai

2013

Šalis

Amerika

Variklis

1997 cm³, 245 AG (180kW)

Pavarų dėžė

Automatinė

Kuro tipas

Benzinas

Rida

72 000