Mėlynskruostis banginis už 180 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

16,990.00 

Pirmadienį pradedame nuo kiek didesnių naujų šeimos narių. Stipruolis gimęs ir augės Lietuvoje, nukeliauti spėjo 95 tūkstančius kilometrų, tačiau kasmetinių atostogų dėka patikimose rankose, sveikatos problemos – svetimas klausimas, tad nuriedėti smarkuolis pažada dar mažiausiai tris kartus tiek.

Po variklio gaubtu didysis mūsų draugas slepia dviejų litrų dyzelinę širdį, o jai į pagalbą kimba gauja pašėlusių arklių, kurių net 131. Kartu į komandą jungiasi priekinių varomųjų ratų sistema bei mechaninė pavarų dėžė, tad su trupučiu jūsų pagalbos, kasdienius darbus nudirbsite greitai ir be didesnių nepatogumų.

Pravėrus didžiojo mūsų draugužio dureles, mus pasitinka trys patogios sėdimos vietos priekyje, vairuotojui susikoncentruoti padės pagrindinės funkcijos, kurias rasime patogiai išdėstytas multifunkciniame vaire ir panelėje, gera nuotaika ir atmosfera rūpinsis klimato kontrolės ir audio sistemos. Stipruolio gale rasime dar šešias, patogias vietas būriui draugų ir be didelių problemų galėsite patogiai keliauti į vasaros festivalį.

Mūsų draugužis kiek kuklokas, tad plačiau apie save pažada papasakoti kiekvienam susidomėjusiam. O be to, mėlynskruosčio broliai taip pat ieško namų. Juk savaime suprantama, be namų negerai.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Ford

Modelis

Transit

Pagaminimo metai

2017

Šalis

Lietuva

Variklis

2000 cm³, 131 AG (96kW)

Pavarų dėžė

Mechaninė

Kuro tipas

Dyzelinas

Rida

95 000