Nenustygstantis vikruolis už 196 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

18,490.00 

Dar vienas sportininkas iš už pat jūrų marių pasiekė mūsų namus. Vikruolis geriau žinomas kaip Subaru BRZ, gimęs Amerikoje, tačiau atkeliavo su šiokia tokia žaizdele ieškoti laimės čia, Lietuvoje. Nukeliavęs vos 17 tūkstančių kilometrų, pabuvojęs tinkamai besirūpinančiose rankose, nenuoramiškai laukia naujų šeimininkų ir pašėlusių bei veiksmo kupinų kelionių.

Po variklio gaubtu smarkuolis slepia dviejų litrų benzinę širdį, o prie jos jungiasi net du šimtai pašėlusių arklių. Skamba neblogai, tiesa? Kartu į komandą jungiame galinius varomuosius ratus bei automatinę pavarų dėžę. Tad kelionės, tiek trumpos, tiek kiek ilgesnės, nusimato gana smagios.

Apkerėti žavios išvaizdos, vikruolio vidus taip pat nenusileidžia. Ten mus pasitinka patogus, odinis salonas, puiki audio bei klimato kontrolės sistema, multimedija su pagrindinėmis funkcijomis. Puikių dizainerių dėka viską pasieksime patogiai bei keletos mygtuku paspaudimu. O daugiau apie save papasakoti vikruolis pažada kiekvienam, panorusiam susipažinti.

 

carVertical ataskaita – patikrink automobilio istoriją.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Subaru

Modelis

BRZ

Pagaminimo metai

2016

Šalis

Amerika

Variklis

1998 cm³, 200 AG (147kW)

Kuro tipas

Benzinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

17 000

SDK

PTKTAAPC