Pikčiurna už 212 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

19,990.00 

Pristatome jums dar vieną laukinį žvėrį mūsų zoologijos sode. Stipruolis gimęs ir augęs Lietuvoje, šiek tiek paskanintas elektra, nukeliauti spėjo beveik 74 tūkstančius kilometrų, o dabar yra pasiruošęs kelti sparnelius ir keliauti ieškoti nuotykių toliau.

Po variklio gaubtu raudonskruostis slepia pustrečio litro hibridinį variklį, o jam į pagalbą kimba ne tik elektra bet ir beveik 200 pašėlusių arklių. Kartu į komandą jungiasi automatinė pavarų dėžė bei keturių varomųjų ratų sistema, tad važiuoti bus smagu ne tik plentu, bet ir kiek prastesniais miško keliukais.

Pravėrus žvėries dureles, mus pasitinka tamsus, odinis, elektra valdomas salonas, puikią atmosferą kurianti klimato kontrolės bei audio sistema, talpi bagažinė visiems jūsų daiktams, o vairuotojui į pagalbą kibs saugumo ir pagalbos vairuojant asistentai, tokie kaip linijos palaikymo sistema, multifunkcinis vairas, autopilotas, įvairiausios pagalbos stabdant sistemos ir begalė kitų, pasiruošusių kibti į pagalbą visuomet, to prireikus.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Toyota

Modelis

RAV 4

Pagaminimo metai

2016

Šalis

Lietuva

Variklis

2494 cm³, 197 AG (145kW)

Kuro tipas

Benzinas/Elektra

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

74 000