Poliarinis lokys už 360 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

33,880.00 

Pristatome jums dar vieną smaguolį – poliarinį lokį. Žvėris gimęs ir augęs čia, Vokietijoje, atkeliavo į Lietuvą ir nusprendė čia pasilikti. O per trejetą gyvenimo metų nukeliavo gana nedaug – 77 tūkstančius kilometrų, tad šaunuoliui visas gyvenimas dar tik prieš akis. Taigi, plačiai atverta širdimi, stipruolis ieško kompanijos pastriprinimo.

Po variklio gaubtu galiūnas slepia 3.2 litro dyzelinį variklį, o jam į pagalba kimba 200 rinktinių eržilų banda. Kartu į komanda jungiasi automatinė pavarų dėžė bei keturių varomųjų ratų sistema. Tad smagiai riedėsite ne tik miesto keliais, bet ir kiek iššūkių reikalaujančiais miško keliukais.

Pravėrus stipruolio dureles, mus pasitinka prabanga kvepiantis, odinis salonas su šildomomis priekinėmis sėdynėmis, oro kondencionierius – gelbėjantis nuo karščio, puiki audio sistema, kuri pažada pasirūpinti jūsų puikia nuotaika. Taip pat poliarinis lokys nepamiršo ir pačio pagrindinio asmens – vairuotojo. Jam į pagalbą kaip visada kimba pagalbos vairuojant ir saugumo asistentai, kurių dėka kelionės taps tikru malonumu.

Category:
reserved

Papildoma informacija

Markė

Ford

Modelis

Ranger

Pagaminimo metai

2017

Šalis

Vokietija

Variklis

3198 cm³, 200 AG (147kW)

Kuro tipas

Dyzelinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

77 000