Raudonskruostis už 286 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

26,990.00 

Naujai savaitei kiek įsibėgėjus, pristatome jums dar vieną gražuolį mūsų didelėje šeimoje – raudonskruostį Mercedes-Benz C180. Mažylis atkeliavo naujas iš Vokietijos salono, kiek pasivažinėjęs nusprendė aplankyti Lietuvą ir čia kiek užsibuvo. O dabar kelia sparnus į viršų ir pasiruošęs naujiems nuotykiams.

Po variklio gaubtu ryškiaspalvis slepia 1,6 litro benzininį variklį, o jam į pagalbą kimba kiek daugiau nei pusantro šimto arklių. Kartu į komandą jungiasi automatinė pavarų dėžė bei galinių varomųjų ratų sistema, tad pažadame – bus smagu.

Pravėrus automobilio dureles, mus pasitinka tamsus ir itin patogus kombinuotos odos salonas, su elektra valdomomis sėdynėmis, puikią atmosferą palaikanti klimato kontrolės bei audio sistema. Taip pat rasime keturias patogias sėdimas vietas, dvi gale – su ISOFIX tvirtinimo taškais. Vairuotojui į pagalbą kibs saugumo ir pagalbos vairuojant asistentai, kuriuos lengvai galėsite pasiekti keletos mygtukų paspaudimu, o jie pasistengs užtikrinti visapusiškai saugias ir patogias keliones.

Smarkuolis labai išsiilgęs nuotykių, tad nekantrauja susipažinti!

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Mercedes-Benz

Modelis

C180

Pagaminimo metai

2017

Šalis

Vokietija

Variklis

1595 cm³, 156 AG (115kW)

Kuro tipas

Benzinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

57 000