Rudnosiukas už 291 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

27,490.00 

Pristatome jums dar vieną gražuolį šaunuolį, padidinusi mūsų gretas – tikrą miško asą – rudnosiuką, o paprasčiau žinomą kaip Jeep Grand Cherokee. Rudnosiukas mums prasitarė, kad per žiemą kiek atleido vadeles, o dabar norėtų numesti keletą papildomų kilogramų, tad labai ieško kompanijos ir palaikymo. Nedelsdami kimbame į darbus.

Po variklio gaubtu gražuolis slepia trijų litrų dyzelinę ir kupiną rūpestingumo širdelę, o jai į pagalbą kimba patys pačiausi 250 arklių. Kartu į šauniąją komandą kimba automatinė pavarų dėžė ir keturių varomųjų ratų sistema. Taigi, smagiausios kelionės – garantuotos.

Miško asas taip pat gali pasigirti nekuklia komplektacija. Pravėrūs žvėries dureles, mus pasitinka tamsus, odinis salonas, su šildomomis, ventiliuojamomis bei elektra valdomomis priekinėmis vietomis. Taip pat dviejų zonų, puikiai susidorojanti su vasaros karščiu ir žiemos šaltuku, klimato kontrolės sistema, ausims įvairiausias simfonijas ir aktualiausias žinias perduodanti audio sistema. Kol keleiviai mėgausis besikeičiančia gamta pro langus ir plaukiančiais debesimis pro panoraminį stogą, vairuotojui į pagalbą kibs saugumo ir pagalbos vairuojant darbštieji asistentai, kurių rasite tikrai ne vieną, tad pačiomis pačiausiomis paslaptimis apie save, rudnosiukas tikrai pažada supažindinti savo naująjį šeimininką.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Jeep

Modelis

Grand Cherokee

Pagaminimo metai

2016

Šalis

Lietuva

Variklis

2987 cm³, 250 AG (184kW)

Kuro tipas

Dyzelinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

115 000