Stipruolis musiukas už 201 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

18,990.00 

Mūsų laikinuose globos namuose dar vienas draugužis. Paprasčiau žinomas kaip Ford Transit Custom. Musiukas gimęs ir augęs Lietuvoje, o per savo gyvenimo metus nukeliavo 70 tūkstančių kilometrų. Atostogavo tik autorizuotose spa centruose, tad savo sveikata visiškai nesiskundžia ir yra pasiruošęs naujiems iššūkiams.

Po variklio gaubtu musiukas slepia dviejų litrų dyzelinę širdelę, o jai į pagalbą kimba 107 pašėlusių arklių. Kartu į šią smagią komandą jungiasi mechaninė pavarų dėžė bei priekinių varomųjų ratų sistema. Tad su trupučiu jūsų pagalbos tiek kasdienės kelionės, tiek kiek ilgesnės, bus patogios ir be didesnių nepatogumų.

Pravėrus stipruolio dureles, mus pasitinka trys sėdimos vietos priekyje ir šešios gale, taip pat gana talpi bagažinė įvairiausiems daiktams. Puikia atmosfera pasirūpinti pažada klimato kontrolės ir audio sistemos, o vairuotojui į pagalbą visada pasiruošę kibti saugumo ir pagalbos vairuojant asistentai.

Daugiau smarkuolis apie save pažada papasakoti kiekvienam susidomėjusiam, o taip pat būtina paminėti, jog musiuko broliai taip pat ieško namų.

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Ford

Modelis

Transit Custom

Pagaminimo metai

2018

Šalis

Lietuva

Variklis

2000 cm³, 107 AG (79kW)

Pavarų dėžė

Mechaninė

Kuro tipas

Dyzelinas

Rida

70 000