Tamsiaplaukis prabanguolis už 301 eur/mėn

CUSTOM BADGE!

25,990.00 

Savaitei įpusėjus, o pavasariniams orams vis dar keičiantis greičiau, nei nuotaika, pristatome dar vieną mūsų didelės šeimos narį, prabanga kvepiantį Mercedes-Benz CLS 500. Smarkuolis gimęs ir augęs čia, Lietuvoje, nukeliauti spėjo kiek daugiau nei 100 tūkstančių kilometrų, o dabar yra pasiruošęs keliauti į naujų šeimininkų rankas.

Po variklio gaubtu smarkuolis slepia 4.7 litro benzininį variklį, o jam į pagalbą kimba pašėlusių arklių gauja, kurių net 408. Taip pat į šią šaunią komandą jungiasi automatinė pavarų dėžė bei keturių varomųjų ratų sistema. Tad kelionės net ir prastesniais užmiesčio keliukais bus patogi ir komfortiška.

Pravėrus smarkuolio dureles, mus pasitinka tamsus, prabangiai atrodantis, odinis salonas, taip pat puikiai savo funkcijas atliekančios klimato kontrolės ir audio sistemos. Tad kol keleiviai mėgausis ypatingai komfortiška kelione, vairuotojui į pagalbą kibs įvairiausi pagalbos vairuojant ir saugumo asistentai, kurie kelionę tiek trumpą, tiek kiek ilgesnę pavers maksimaliai patogią.

Taigi, prabanguolis nekantrauja susipažinti ir papasakoti apie save plačiau 🙂

Turime

Category:

Papildoma informacija

Markė

Mercedes-Benz

Modelis

CLS 500

Pagaminimo metai

2012

Šalis

Lietuva

Variklis

4663 cm³, 408 AG (300kW)

Kuro tipas

Benzinas

Pavarų dėžė

Automatinė

Rida

105 000