Elektriniai automobiliai

Kur link juda pasaulis automobilizmo srityje? Pasaulis juda rozetės link. Griežtėjantys emisijų reikalavimai ir augantis nuvažiuojamas vienu įkrovimu atstumas stumia iškastinį kurą iš rinkos sparčiu tempu. Mes manome, kad jau dabar yra pilnai tinkamas laikas pirkti elektra varomą automobilį.

Kodėl?

Kas labiausiai apsunkina klientų žmonių sprendimą dėl elektromobilio pirkimo? Kaina ir nuvažiuojamas atstumas. Paneigiam mitus.

Kaina

Jau startavo LR aplinkos ministerijos projektas „Elektromobilių įsigijimo fiziniams asmenims skatinimas“. Tie, kas perka naują elektromobilį, gali gauti 4 000 Eur kompensacinę išmoką. Svarbi sąlyga, kad elektromobilis turi būti pirmą kartą registruotas Lietuvoje ne anksčiau nei 2020 kovo 13 d. Paraiškas galima teikti iki 2021 vasario 1 d. Valstybė planuoja išdalinti iki 5 mln. Eur.

Beje, jei atiduodate sunaikinimui taršų seną automobilį, dar galite tikėtis ir papildomos 1 000 Eur kompensacijos už jį.

Labai svarbu ir tai, kad elektromobilio priežiūros išlaidos taip pat yra žymiai mažesnės nei dyzelinio ar benzininio automobilio. Nereikia keisti alyvos, paskirstymo diržų ar pan. dalykų. O ką jau kalbėti apie patį kurą. Jeigu turite galimybę automobilį pasikrauti savo darbovietėje ar nemokamose krovimo stotelėse – važiuojate nemokamai. Nepamirškite, kad taupote pinigus ir su parkavimo lengvatomis. O kur dar sutaupytas laikas ir nervai važiuojant A juosta (pinigais sunku net įvertinti…).

Nuvažiuojamas atstumas.

Vienu įkrovimu galima drąsiai nuvažiuoti 150 km, važiuojant taupiai ar su brangesniu automobiliu – net iki 560 km. Kiekvienais metais tie atstumai po truputį auga. Daugiausiai važinėjant mieste problemų dėl išsikrovusios baterijos nebus. Ilgesnės kelionės gali pareikalauti šiek tiek planavimo. Tačiau dažnai tarp miestų važinėjantys mūsų klientai problemų nemato.

Ką dabar būtų galima nusipirkti?

  • VW ID.3 (kaina nuo 30000 eur, nuvažiuojamas atstumas iki 230 km – 550 km);
  • VW e-up (kaina nuo 23390 eur, nuvažiuojamas atstumas iki 260 km);
  • Tesla Model 3 (kaina nuo 49000 eur, nuvažiuojamas atstumas iki 381 km – 560 km);
  • Peugeot E-208 (kaina nuo 28900 eur, nuvažiuojamas atstumas iki 340 km);
  • Hyundai Ioniq electric (kaina nuo 36900 eur, nuvažiuojamas atstumas iki 331 km);
  • Nissan Leaf (kaina nuo 36880 eur, nuvažiuojamas atstumas iki 270 – 385 km).

Mes galime atsakyti į visus Jūsų klausimus, paneigti baimes ir rasti geriausius sprendimus. Pasikalbėkime.